On yeni transferle sahaya indiler

On yeni transferle sahaya indiler

Birinci Amatör Kümenin yeni takımlarından Kızılcıkspor, 19 Eylül Pazar günü genç antrenör Semih Bayrak yönetiminde sezonu Karasu Atatürk stadında açtı. Kulüp başkanı İdris Demirci, yönetim kurulu üyeleri Ali İhsan Bayrak, Berat Alemdar, Aydın İs, Yücel Güler, Ziya Hancı, Çoşkun Kaya ve Yasin Turan sezon açılışında hazır bulundu. 


İLK SEZONDA ŞAMPİYONLUK
Dört yıl önce kurulan Kızılcıkspor ilk sezonunda şampiyon olarak birinci amatör kümeye yükseldi. Sakarya amatör futboluna adını yazdıran yeşil beyazlı temsilcimiz yeni sezon hazırlıklarını Karasuspor’un eski futbolcusu ve kaptanı Semih Bayrak antrenörlüğünde yapıyor. 


10 YENİ TRANSFER
2021-2022 futbol sezonunu açan Yeşil Beyazlılar, kadrosunu 10 futbolcu transfer ederek güçlendirirken kulüp başkanı İdris Demirci şunları söyledi; ‘’Birinci amatör kümede ilk yılımızda kaçırdığımız şampiyonluğu yeni sezonda yakalamak istiyoruz. Antrenörümüz olarak mahallemizin evladı olan Semih Bayrak ile yolumuza devam edeceğiz.’’ 
HEDEF ÜST LİGE ÇIKMAK
Genç antrenör Semih Bayrak ise, ‘’Futbolun içinden gelen biriyim. Yıllardır edindiğim futbol birikimimi kulübümüz adına yeni sezonda futbolcu kardeşlerimize aktaracağım. Hedefimiz olan bir üst lige çıkmaktır’’ diye konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 13:31

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER