Şampiyonluk kupasıyla Başkan Sarı'ya geldiler

2. Lig Ampute Futbol liginde şampiyon olup 1. lige yükselerek Sakarya’mıza gurur yaşatan Sakarya Akgün Ampute Futbol Takımı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Birinci lige yükselen takımda 3 Karasulu sporcu yer alıyor

Şampiyonluk kupasıyla Başkan Sarı'ya geldiler

Sakarya Akgün Ampute Futbol Takımı, mücadele ettiği 2. Lig Ampute Futbol liginde şampiyon oldu.Birinci lige yükselen takımda 3 Karasulu sporcu yer alıyor. Forvet oynayan  Mustafa Yiğit aynı zamanda takımın kaptanı, İdris Bekar orta saha oyuncusu, Kamil Genç ise kaleci.

Kulüp Başkanı Cemil Yıldırım, Teknik Direktör İsa Köse, Takım Kaptanı Mustafa Yiğit ve sporcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bu anlamlı ziyaret için, bu gururu bizlere yaşattığınız için ve bu özel kupa ile şampiyonluğu Sakarya’mıza hediye ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Sakarya Akgün Ampute Futbol Takımı’nda Karasulu sporcuların olması da bizler için ayrı bir gurur oldu. 1. Lig’de başarılarla dolu bir sezon diliyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2022, 10:55

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER