banner388
banner400

Yavuz ve Zımba’dan 76 kulübe müjde...

banner403

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan nakdi yardımlardan yararlanamayan kulüpler için Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Ankara’da görüştü.

Yavuz ve Zımba’dan 76 kulübe müjde...
banner399

   Başkan Yaşar Zımba, yardım alamayan kulüplerin durumlarını Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a anlattı ve yardım alması gereken 76 kulüp listesini verdi. Listeyi inceleyen Ali ihsan Yavuz, hemen Gençlik ve Spor Bakanlığı ile gerekli görüşmeleri yaptı ve en kısa zamanda yardım alamayan kulüplerin yardımları gelecek müjdesini verdi.

   ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan nakti yardımlardan, elimizde olmayan nedenlerden dolayı 76 Futbol kulüplerimiz istenilen şekilde yararlanamamıştı. Ankara’da, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile görüştük ve hemen bakanlığı arayarak gerekli talimatları verdi. Genel başkan yardımcımız girişimleri ile inşallah yardım alamayan kulüplerimizde en kısa zamanda nakti yardımlarını alacak. Bu yardımlar, bu pandemi döneminde kulüplerimize Can suyu olacak. Genel başkan yardımcımıza kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 12:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner391

banner390