Yüksel Mazlum: 'Şansımız yüksek'

Hedefi Türkiye şampiyonası olan Karasuspor U16 takımı cumartesi günü oynadığı maçta Kocaali Sahilspor U16’ları 2-1 mağlup etti.

Yüksel Mazlum: 'Şansımız yüksek'

   Karasuspor U16 takımı Karasu şehir stadında cumartesi günü Kocaali Sahilspor U16’larla karşılaştı. Maça hızlı başlayan U16’lar iki kırmızı kartla 9 kişi kalmalarına rağmen 2-1 galip geldiler.

   İkide iki yapan Sarı Kırmızılı genç futbolcular Play-off’ta Türkiye şampiyonasına gitme mücadelesi için ter döküyorlar. Önümüzdeki maçta Erenler’de Erenlerspor’un U16 takımıyla karşı karşıya gelecek olan gençler Kocaali Sahilspor karşılaşmasının hemen ardından çalışmaya başladı.

HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

   Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum Türkiye şampiyonası için şanslarının yüksek olduğunu belirterek; ‘’Gençlerimizi sahada oynatmaya çalışıyoruz. Gelişmeleri için gayret gösteriyoruz. Bu maçta iki kırmızı kart gördük. Çok genç ve heyecanlı oldukları için sürtüşmeler olabiliyor. Oynadıkça gelişecek ve daha iyi olacaklar.'' diye konuştu.

    Mazlum; ''35 takımın ve 5 grubun yer aldığı U16 liginde grupların ilk iki takımı play-off’a çıkacak. On takımın çıktığı play-off’ta şampiyon olan takım Türkiye şampiyonasına gidecek. U16’da şansımız yüksek'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 13:27

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER