16 yaşında 8 kitabı var

Karasulu lise öğrencisi Sehle Uysal, yazdığı sekizinci kitabı Kilitli Kapılar Açılsa adlı romanı için imza günü düzenliyor.

16 yaşında 8 kitabı var

Karasu eşrafından Uysal ailesinin torunu, Kocaeli  Özel Koto Teknik Koleji ikinci sınıf öğrencisi Sehle Uysal, küçük yaşından beri ilgi duyduğu yazarlık serüveninde yeni bir eşiğe adım atmanın sevincini yaşıyor.

Okuma yazmayı öğrendiği günden itibaren yaş grubuna uygun tiyatro, roman, makale ve deneme türlerinde eserler kaleme alan Sehle Uysal, son yazdığı ve basıma giren Kilitli Kapılar Açılsa isimli romanıyla okurlarıyla buluşacağı günü iple çekiyor.

Sehle Uysal 6 Mayıs 2022 Cuma günü 14.00-17.00 saatleri arasında Karasu Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenecek imza gününde okurlarıyla buluşup kitabını imzalayacak.

Sehle Uysal kimdir?

Çiğdem-Serkan çiftinin kızı olan Sehle Uysal 14 Ağustos 2006 yılında Karasu’da doğdu. İlçe eşrafından olan petrol istasyonu sahibi merhum Süleyman Uysal’ın büyük oğlu Adem Uysal’ın torunu. Sehle Uysal, babasının Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevi dolayısıyla bu ilde yaşıyor ve öğrenimini burada sürdürüyor.  

Şu an da Özel Koto Teknik Koleji’nde onuncu sınıf öğrencisi olan Uysal küçük yaştan itibaren tiyatro, roman, makale ve deneme türlerinde eserler yazıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 21:33

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sehle Uysal
Sehle Uysal - 4 hafta Önce

Çok teşekkür ediyorum. Yalnız yanlış anlaşılma olmasın. Yazdığımız sekiz kitap daha basımda değil, basıma sürdüğümüz ilk roman “Kilitli Kapılar Açılsa”
Harika bir yazı olmuş,desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız

Ziya işcan
Ziya işcan - 4 hafta Önce

Selhecim bankada kitabını imzala annanene bırakırmısın

Bekir yolcu
Bekir yolcu - 4 hafta Önce

Sehleciim bahtın açık olsun,tebrikler, sağlıklı ve başarılı birvyaşamın olsun inşAllah

Suna dogruyol
Suna dogruyol - 4 hafta Önce

Kızım seninle gurur duyuyorum başarılarının devamını diliyorum

KAYA SALIH
KAYA SALIH - 4 hafta Önce

Sevgili yeğenim rabbim sana daha güzel kitaplar yazmak ve başarılar diliyorum. Gözlerinden öpüyorum

SIRADAKİ HABER