19 yaşındaki Meltem gözyaşları arasında toprağa verildi

Kaldığı yurtta fenalaşarak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Meltem Berberoğlu, bugün Paralı Mahallesi'nde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

19 yaşındaki Meltem gözyaşları arasında toprağa verildi

19 yaşında hayatını kaybeden, Paralı Mahallesi’nden Ahmet Berberoğlu’nun kızı Meltem Berberoğlu bugün  toprağa verildi. Üniversite öğrencisi genç kızın vefatı Paralı'da büyük üzüntü yarattı. 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi olan Meltem Berberoğlu kaldığı yurtta dün rahatsızlanarak hayatını kaybetmişti. Bir süre önce mide kelepçesi operasyonu geçiren Berberoğlu’nun buna bağlı olarak hayatını kaybetmiş olabileceği iddia edildi. Kiloları nedeniyle midesine kelepçe taktıran 19 yaşındaki genç kız, en son 10 gün önce kontrol için geldiğinde ailesi ile görüşmüştü.

Berberoğlu’nun cenazesi bugün otopsi işlemlerinin ardından Paralı Mahallesin’deki evine getirildi. Evinde helallik alınan genç kızın tabutuna duvak konuldu. Yakınlarının feryatları ise yürekleri dağladı.

Metlem Berberoğlu, ikindi vakti Paralı Camisinde kılınan namazın ardından Paralı Mezarlığında toprağa verildi.

Cenazeye genç kızın okul arkadaşları, okul ve yurt yöneticileri, öğretmenleri, kendisi de Paralılı olan Karasu CHP İlçe Başkanı Aykut Süt ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tıkla, oku: https://www.karasuhaber.com/yasam/karasulu-universite-ogrencisi-meltem-berberoglu-dan-aci-haber-h2555.html

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2021, 14:26

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER