28 yılın ardından yönetim değişti

Darıçayırı Tarım Kredi Kooperatifi olağan kongresi yapıldı. Seçimde, 4 dönemdir görevde olan yönetim değişti. Yeni yönetim ağız birliği ile ‘’Biz değil kooperatifimize bağlı tüm ortaklarımız kazanmış oldu’’ dedi.

28 yılın ardından yönetim değişti

Darıçayırı Mahallesi Tarım Kredi Kooperatifi olağan kongresi 10 Mart Perşembe günü yapıldı. 28 yılın ardından kooperatifin yönetim kurulu değişti. Kongrede kazanan liste, Şükran (Mustafa) Albayrak, eski muhtar Fuat Aşık, Erol (Necmi) Gözüaçık, Cemal Çot ve Ertan Köse’den oluşuyor. Yeni yöneticiler ağız birliği ile ‘’Biz değil kooperatifimize bağlı tüm ortaklarımız kazanmış oldu’’ dedi.

ÜRETİCİLERİMİZİN VE ORTAKLARIMIZIN MENFAATİ...

Seçimin ardından kısa bir açıklama yapan yeni yönetim kurulu üyeleri, ‘’Bu güne kadar kooperatifimizde görev yapan eski yönetime hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 28 yıllık bir yönetimden görevi devraldık. Yeni yönetim olarak bundan sonra yapacağımız tüm çalışmalar üreticilerimizin ve ortaklarımızın menfaati üzerine olacaktır’’ diye konuştular.

Darıçayırı Tarım Kredi Koop. Müdürü Şehri Okumuş, kooperatifin yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik etti ve başarı diledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 10:53

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER