93 Yaşındaki İhsan Babadan, Başkan Sarı’ya vefa ziyareti

İhsan Püskül, Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret etti. Babalar Gününde kendisine gönderilen çiçekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktarmak amacıyla iadeyi ziyaret gerçekleştiren 93 yaşındakiİhsan Püskül, Başkan Sarı’ya teşekkürlerini iletti.

93 Yaşındaki İhsan Babadan, Başkan Sarı’ya vefa ziyareti

   Karasu İncilli Mahallesi sakinlerinden İhsan Püskül, Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Babalar Günü dolayısıyla kendisine gönderilen çiçekten dolayı duyduğu memnuniyeti aktarmak amacıyla iadeyi ziyaret gerçekleştiren İhsan Püskül, Başkan Sarı’ya teşekkürlerini iletti.

  İhsan Püskül’ün ziyaretinden duyduğu mutluluğu belirten Başkan İshak Sarı; “Geçtiğimiz ay Babalar Günü dolayısıyla, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün belirlediği aile reislerine çiçek yollayıp hem babalar gününü tebrik ettik hem de sağlıklı ömürler diledik. İhsan amcamız da AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı aracılığı ile bizlere iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Sürpriz bir ziyaret oldu ve bizleri çok duygulandırdı. İhsan amcamıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, sağlık, sıhhat diliyorum” dedi.

    

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 07:41

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER