Agora Avm’de sahne aldılar

Sakarya Valiliği himayesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinesinde yürütülen ‘Sanat Sakarya Müziğin Sesine Kulak Ver’ projesinde Karasu’dan iki okul sahne aldı. Agora Avm’de alkışlar eşliğinde şarkılar söyleyen öğrencilere eğitimciler de enstrümanlarıyla eşlik etti.

Agora Avm’de sahne aldılar

   Sakarya Agora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ‘Sanat Sakarya, Müziğin Sesine Kulak Ver’ etkinliğinde ilçemiz okullarından Şehit Ferhat Sözer Ortaokulu Ukulele Grubu ve Karasu İmam Hatip Ortaokulu müzik grubu sahne aldı.

Tıkla, izle: https://youtu.be/qiwfjy1QtjA

Avm’nin ziyaretçileri ve müzikseverler tarafından ilgiyle izlenen programda yer alan Karasulu öğrenciler, müzik öğretmenleri Özge Yaya ve Nesrin Bozkurt ve Mehmet Tahir Gök yönetiminde gösterilerini sahneledi. Gösterinin ilçe koordinatörlüğünü ise Fatma Betül Gökhan üstlendi. Oldukça güzel geçen akşamda yetenekli öğrencileri seyirciler alkışlar eşliğinde dinlediler.

Tıkla, izle: https://youtu.be/El4_mO5j9Ds

ALKIŞ VE İZLEYİCİ DESTEĞİNİ ALDILAR

Tıkla, izle: https://youtu.be/QvdzezHPPtI

    Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ozan Özkaya, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Okul Müdürleri Şeref Çifçi, Ahmet Ova, Orhan Bülbül ve veliler de katılarak öğrencilere destek verdi. AVM müşterileri de gün boyu devam eden dinletiye alkışlarıyla eşlik etti.

Tıkla,izle: https://youtu.be/jqBRVkuM2ik

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 11:28

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER