Ahmet Genç kızı Ayşe'yi evlendirdi

Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğün...

Ahmet Genç kızı Ayşe'yi evlendirdi
banner238

   Karasu Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Genç ve Gülçin Genç’in kızları Ayşe Genç, Aziziye Mahallesi eşrafından Elif-Ayhan Acar çiftinin oğlu Berkan Acar’la hayatını birleştirdi. Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğünde nikâhı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıydı.

   Ayşe Genç ve Berkan Acar, hafta sonu gerçekleşen törenlerle evlendi. Çift için önce 12 Ağustos Çarşamba günü Aqua Park Otel’de rengârenk, mutluluk ve tatlı hüznün bir arada yaşandığı kına gecesi düzenlendi. 15 Ağustos Cumartesi günü geldiğinde ise Ayşe-Berkan çifti, aileleri ve sevenleriyle Aşağı Aziziye Kulüp Doğa’daki düğün töreninde buluştu. Konukları Gülçin-Ahmet Genç çifti ile Elif-Ayhan Acar çifti bahçe kapısında karşılayıp hoş geldiniz dediler. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin kıydığı nikâhla da mutlu beraberlik taçlandı.

KİMLER KATILDI

   Düğüne Ekrem Yüce’nin yanı sıra Sanayi ve Teknoloji eski bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik, Ak Parti Sakarya İl Bşk. Yunus Tever, CHP Sakarya İl Bşk. Ecevit Keleş, Ak Parti Sakarya eski Milletvekili Ali İnci, Karasu Bld. Bşk. İshak Sarı, Kocaali Bld. Bşk. Ahmet Acar, Serdivan Bld. Bşk. Cavit Öztürk, Erenler Bld. Bşk. Fevzi Kılıç, Akyazı Bld. Bşk. Bilal Soyhan, Karapürçek Bld. Bşk. Orhan Yıldırım, Karasu eski Bld. Bşk Sedat Büyük, Erenler eski Bld. Bşk. Cavit Öztürk, Sapanca eski Bld. Bşk. İbrahim Uslu, Arifiye eski Bld. Başkanı Yusuf Çelebi, Akyazı eski Bld. Bşk. Yaşar Yazıcı, Söğütlü eski Bld. Bşk. Ertuğrul Özan, Pamukova eski Bld. Bşk. Feridun Turan, Darıçayırı eski Bld. Bşk. Recep Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Bşk. Hasan Yavuzyiğit, CHP Karasu İlçe Bşk. Aykut Süt, MHP Karasu İlçe Bşk. Münir Ali Kara, İyi Parti Karasu İlçe Bşk. Hasan Sarıoğlu, BBP Karasu İlçe Bşk. Hasan Eminoğlu, Gelecek Partisi Karasu İlçe Bşk. Ak Parti Kocaali İlçe Bşk. Ersan Demir, Fiskobirlik Bşk. Lütfü Bayraktar,  CHP Karasu Bld. Bşk. Adayı Op. Dr. Kerem Erksoy başta olmak üzere siyaset ve iş dünyası ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

TELGRAF ÇEKTİLER

   Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz, CHP İstanbul Milletvekilleri Aykut Erdoğdu, Özgür Karabat, Ali Şekir, Erdoğan Toprak; CHP Balıkesir Millyetvekili Ahmet Akın, Ankara Milletvekili Murat Emir, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve CHP Eski Genel Sekreteri ve eski Barolar Birliği Başkanı Önder Sav da birer telgrafla Ayşe-Serkan çiftini kutladılar.

DAMATTAN UNUTULMAZ GÖSTERİ

   Pandemi dolayısıyla sosyal mesafe ve maske kuralına titizlikle uyulduğu gözlenen düğünde damat Berkan Acar’ın Ege oyunları oynayan halk oyunları ekibine eşlik etmesi ve kusursuz bir performans göstermesi büyük alkış aldı. Gelin ve damadın arkadaşlarının neşe saçtığı düğün sonunda, gelinin çiçeğini attığı anlar görülmeye değerdi.

Tüm davetlilerin mutluluklarını paylaştığı Ayşe-Berkan çiftine, Karasu Haber Gazetesi olarak biz de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 18:11

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER