Ahmet Genç kızı Revze'yi evlendirdi

Karasu Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Genç ve Gülçin Genç’in kızları Revze Genç, Saliha-Hayati Öner çiftinin oğlu Emre Öner’le hayatını birleştirdi. Siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğünde nikâhı Belediye Başkanı İshak Sarı kıydı.

Ahmet Genç kızı Revze'yi evlendirdi

Karasu Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Genç, kızı Revze'yi evlendirdi. Hafta sonu gerçekleşen törenlerle evlenen Revze-Emre çifti, aileleri ve sevenleriyle Kulüp Doğa’daki düğün törenlerinde buluştu. Gülçin-Ahmet Genç çifti ile Saliha-Hayati Öner çifti bahçe kapısında konuklarını karşılayıp tören boyunca örnek bir ev sahipliği yaptılar. Belediye Başkanı İshak Sarı’nın kıydığı nikâhla da genç çiftin mutlu beraberliği taçlandı.

İki ay önce de kızları Ayşe’yi evlendiren Ahmet Genç ve eşi Gülçin Genç, çocuklarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadılar.

Pandemi dolayısıyla alınana önlem ve tedbirlere titizlikle uyulduğu gözlenen düğünde gelin ve damadın görülmeye değer dansı büyük alkış aldı. 17 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen düğün sonunda birbirine çok yakışan çift, sevenlerinin mutluluk dilekleriyle yeni yuvalarına uğurlandı.

Tüm davetlilerin mutluluklarını paylaştığı Revze-Emre Öner çiftini, Karasu Haber ailesi olarak biz de tebrik ediyoruz ve ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 18:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER