Anlamlı ziyaret...

Karasu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş ve yönetim kurulu üyeleri gazileri ziyaret ettiler.

Anlamlı ziyaret...

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş ve yönetim kurulu üyeleri 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Karasulu gazileri ziyaret ettiler.  Başkan Hasan Yavuzyiğit ziyarette “Bugün, bu güzel vatan topraklarında huzur, mutluluk ve refah içerisinde yaşıyorsak, bunu vatan toprağını canından kutsal sayan, haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz, övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize, kahraman gazilerimize borçluyuz” diye konuştu.

‘’HER ZAMAN YANLARINDAYIZ’’

“Şehitlerimiz ve gazilerimiz vatanımız ve bayrağımız uğruna ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda ederek şehit olmuş, yaralanıp gazi olmuş, vatanımızı bizlere emanet etmişlerdir” diyen Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş; “Bu emanete sahip çıkmak hepimizin ortak sorumluluğudur. Devlet ve millet olarak şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız. Bu vesileyle tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyor, şehitlerimizi, vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 09:30

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER