Arslan ailesine öğretmen damat

Arslan ailesine öğretmen damat

Yalı Mahallesi’nden Belediye çalışanı Doğan (Cece) Arslan ve eşi Yeşim Arslan’ın gayrimenkul firmasında çalışan güzel kızı Nil Bengü Arslan, Adana’lı Ergün-Nursel Sarı çiftinin öğretmen olan karizmatik oğlu Erdi Sarı ile sözlendi.

Sarı ailesi oğulları Erdi’ye Arslan ailesinin kızı Nil Bengü’yü Allah’ın emri, peygamberin kavliyle istedi. Aile onay verince söz yüzükleri takıldı. Arslan ailesi yeni dünürlerini en iyi şekilde ağırlayarak damat tarafından tam notu aldı.

Gecede genç çiftin Nisan ayında nişan, yaz sonunda da düğün törenlerinin gerçekleşmesi kararı alındı. Geç saatlere kadar süren söz törenine her iki ailenin yakınları ile sevenleri katıldı.

Mutlulukları yüzlerine yansıyan Nil Bengü ve Erdi Sarı çiftini biz de Karasu Haber olarak tebrik ediyor, Allah tamamına erdirsin diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 18:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYŞE YILMAZ
AYŞE YILMAZ - 4 hafta Önce

Güzeller güzeli güler yüzlü pırıl pırıl bir kız Allah utandırmasın inşAllah

dursun gençbay
dursun gençbay - 4 hafta Önce

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM.

MUSTAFA YOZGAT
MUSTAFA YOZGAT - 4 hafta Önce

Rabbularsilazim iki cihan aziz eylesin ey gençler sizi habibisizasinin ahlakı ile ahlaklanmak bu mübarek evlilik yolunda bahtinizi açık yolunuz aydınlık birliginiz kör düğüm olsun insAllahuteala çok yakışmış çok güzel olmussunuz bu dünyada selamet ile nice güzel günler geçirirsiniz inşAllah hem Erdi hem Nil ☺️ ikinizide tanıdığım için çok mutluyum bu tabloyu şöyle ozetleyebilirim yapbozun son parçası oturdu o meşhur eser tamamlanmaya başladı ☺️ Hadi Allah mübarek Ve muhafaza eylesin aileleriniz ve sevenlerinizle iki cihan Aziz olun ..

nezahat çetin
nezahat çetin - 4 hafta Önce

Her iki tarafada hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin çok yakışmışlar

Ünal Gençbay
Ünal Gençbay - 4 hafta Önce

Sevgili iş arkadaşıma ve damadımıza bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Neşat mems
Neşat mems - 4 hafta Önce

Erdi kardeşimiz Adana da karakteri ve beyfendi kişiliği ile tanınan biridir
Hayırlı olsun Rabbim bi ömür mutlu etsin inşAllah

Hasan Çalış
Hasan Çalış - 4 hafta Önce

Adana çok dürüst, mert, Yiğit bir kardeşini kaptırdı))) Arslan ailesi artık daha güçlü. İki kıymetli kardeşime iki cihan saadeti diliyorum. Birlikteliğiniz daim olsun.

Emre yaldız
Emre yaldız - 4 hafta Önce

Erdi kardeşim karekterli olduğu gibi,çok da iyi bir kalbe sahiptir.Allah mutluluklarını daim etsin


SIRADAKİ HABER