Aygüneş; 'Aynı sofrayı paylaşmak çok güzel'

Karasu Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği düzenlediği iftar programında engelli üyeleri ve ailelerini bir araya getirdi.

Aygüneş; 'Aynı sofrayı paylaşmak çok güzel'

Karasu Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin, By Hamza Çorba Ciğer Diyarı’nda üyeleri için verdiği iftar programına ilgi yoğun oldu. Dernek Başkanı Metin Aygüneş, iftarın ardından yaptığı konuşmada, hoşgörü ve samimiyet ikliminde çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve tek amaçlarının imkânları doğrultusunda olabildiğince çok gönüle dokunmak olduğunu söyledi.

'SOSYALLEŞİYORUZ'

Başkan Aygüneş, "Öncelikle tüm dostlarımızla beraber olduğumuzdan dolayı çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Ramazan ayında dini vecibelerimizi yerine getirirken aynı zamanda sosyalleşiyoruz. Göremediğimiz arkadaşlarımızı, dostlarımızı, kardeşlerimizi görüyoruz. Beraber olmak ve aynı sofrayı paylaşmak çok güzel’’ diye konuştu.

‘DERNEĞİMİZ ENGELLİLERİN TÜM KONULARINA HASSASİYETLE YAKLAŞIYOR’

‘’Derneğimiz engellilerin tüm konularına hassasiyetle yaklaşıyor’’ diyen Aygüneş, ‘’Çabalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Engelli vatandaşlarımızı rahat ettirebilmek, daha farklı bir hayat geçirebilmeleri için çalışmak ve birbirleriyle daha sık bir araya gelerek sosyalleşmeleri için gayret gösteriyoruz. Ben her zaman sizlerin yanında olduğumu ve bir arada olmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti bir kez daha ifade etmek istiyorum" dedi.

Aygüneş, pandemiden dolayı ara vermek zorunda kaldıkları geleneksel hale gelen iftar programına katılan herkese tek tek teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2022, 19:13

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER