Başkan Sarı; 'Böyle bir ekiple çalışmaktan son derece mutluyum'

Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu Belediye personeli ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi. Sarı, “Gecesini gündüzüne katan, belediyemiz çatısı altında cennet ilçemiz Karasu için canla başla çalışan kocaman bir aileyiz biz” dedi.

Başkan Sarı; 'Böyle bir ekiple çalışmaktan son derece mutluyum'

Belediye personeli ve aileleri ile 26 Nisan Salı günü, Rönesans Düğün ve toplantı salonunda düzenlenen iftar programına Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, belediye başkan yardımcıları, personeller ve aileleri katıldı.

‘İKİ YIL BU TÜR PROGRAMLARI DÜZENLEYEMEDİK’

Karasu Belediyesi personeline bir konuşma yapan Başkan Sarı; “Yaklaşık üç yıldan beri güzel ve başarılı hizmetlere siz değerli çalışma arkadaşlarımızla imza attık. Sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tabi ki geçen yıllarda da birlikte olmak isterdik ama maalesef pandemi nedeniyle 2 yıl bu tür programları düzenleyemedik” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Tüm Belediye personeline çalışmalarından ve göstermiş oldukları gayret ve emeklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkan Sarı; “Ben gerçekten böyle bir ekiple çalışmaktan son derece mutluyum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyor, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum. Ayrıca bu akşam bizlerle birlikte olan Sakarya Milletvekilimiz Sayın Recep Uncuoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022, 13:51

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER