Başkan Sarı, gizli kahramanlarla yemekteydi

‘’Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ‘Derdimiz İlçemiz’ sloganı ile çıktığımız yolda ‘Daha Güzel Bir Karasu’ için vatandaş ve esnaflarla istişarelerde bulunuyoruz’’ diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, belediye çalışanları ile düzenlenen etkinliklerde bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Sarı, gizli kahramanlarla yemekteydi

   Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeliyle yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu vurgulayarak; “Sizler halkımız için gizli kahramanlarsınız. Hep beraber olacağız. Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz. Bizim tek derdimiz var o da ilçemizi bir adım ileriye taşımak. İnanıyorum ki bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.

‘GEÇMİŞLE KIYASLANMAYACAK KADAR HİZMETTE BULUNDUK’

   Başkan Sarı sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu zamana kadar yapılmamış hizmetleri yapalım ki, bizden sonrakiler de ‘Allah razı olsun, bizden önce şu hizmetler yapılmış’ desin. Bizim halkımız daha tertipli, daha konforlu bir kentte yaşamayı hak ediyor. Bize düşen görev de vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmektir. Bunun için hep birlikte sizlerle beraber gece gündüz çalışıyoruz. Görev yaptığımız yaklaşık 2,5 yıllık süre içerisinde Karasu Belediyesi olarak geçmişle kıyaslanmayacak kadar hizmette bulunduk. Bunu tüm halkımız görüyor ve memnuniyetleri bizlere kadar geliyor. Bir yandan da belediyemizin kurumsal kimliğini de yükseltmeye çalışıyoruz. Belediyenin imkânı arttıkça çalışanın hem imkânı hem de itibarı artacaktır. Biz buna inanıyoruz. Bu güne kadar yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize tek tek teşekkür eder yeni yılınızı kutlarım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2022, 14:59

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER