Başkan Sarı, öğrencilere hediye kitap çeki dağıttı

Başkan Sarı, Karasulu öğrencilere Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen SAÜFEST Kitap Fuarında kullanılmak üzere istedikleri kitabı ücretsiz alabilmeleri için kitap çeki hediye etti.

Başkan Sarı, öğrencilere hediye kitap çeki dağıttı

Belediye Başkanı İshak Sarı, Sakarya Üniversitesi kampüsünde 9-18 Mayıs tarihleri arası yapılacak olan kitap festivali için Karasu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi'nde öğrencilere hediye kitap çeki dağıttı.  SAÜFEST genel başlığı altında düzenlenen KİTAPFEST Fuarında, fuara katılacak öğrencilerin ücretsiz kitap alabilmeleri için İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ergün Demir ile birlikte 500 adet hediye kitap çeki dağıtıldı.

9 MAYIS’TA BAŞLAYACAK

Kitap Fuarı ile ilgi açıklamada bulunan Başkan Sarı; “9 Mayıs tarihinde Sakarya Üniversitesi kampüsünde başlayacak olan, SAÜFEST genel başlığı altında düzenlenen KİTAPFEST Fuarına yoğun ilgi olacağı düşüncesindeyim. Böylesi bir kitap fuarının Sakarya’mızda gerçekleştirilecek olmasından oldukça mutluyuz. Öğrencilerimizin kitap okuyabilmeleri için Karasu Belediyesi olarak daha önce birçok okulumuza kitap desteğinde bulunmuştuk. Bu defada İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte fuara katılacak öğrencilerimize kitap alabilecekleri hediye çekleri dağıttık. Böylesi bir fuarı Sakarya’mıza kazandıran Sakarya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Fatih Savaşan’a teşekkürlerimi sunuyor ve tüm kitap severleri kitap fuarına davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 18:12

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER