Başkan Sarı’dan belediye personeline yeni yıl hediyesi

Karasu Belediyesi, personeline yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Bu kapsamda Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören, ‘At Şu Adımı’ konulu bir seminer verdi.

Başkan Sarı’dan belediye personeline yeni yıl hediyesi

   Kişisel gelişim ve girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren Ahmet Şerif İzgören, Karasu Belediyesi personeline emek, iş ahlakı, bilgi, girişimcilik ve iyilik kavramları, eğitimin önemi ile ilgili birbirinden ilginç hayat hikâyeleriye dikkat çeken bir söyleşi yaptı. Karasu Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’nda 31 Aralık 2021 Cuma günü gerçekleşen programa Belediye Başkanı İshak Sarı ve eşi Gülten Sarı, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve tüm belediye personeli katıldı.

YENİ YIL DİLEĞİ

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Sarı; “Tüm Belediye personellerimizi Ahmet Şerif İzgören hocamız ile buluşturduk. Program, içeriği ve program sonunda hocamız tarafından imzalanan kitaplar tüm personelimize yeni yıl hediyemiz olsun. Bu vesileyle 2022 yılının öncelikle personellerimiz olmak üzere, Karasulu hemşerilerimize ve tüm Ülkemize birlik, beraberlik, barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum” dedi.

DEVAM EDECEK

Personellerle ilgili eğitim ve seminerlerin dönem içerisinde aralıklarla devam edeceğini belirten İshak Sarı, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören’e program sonrası teşekkür ederek hediyesini takdim etti.

Program sonunda, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören kendisine ait ‘Avcunuzdaki Kelebek’ isimli kitabı imzalayarak tüm personele hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 12:19

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER