banner469

Başkan Yüce muhtarları unutmadı

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, görevde 25 yılı aşan muhtarlar teşekkür belgesi verdi. Belge ve hediye alanlar arasında Kızılcık Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu da var.

Başkan Yüce muhtarları unutmadı

Muhtarlar Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, görevde 25 yılı aşan muhtarlar teşekkür belgesi verdi. Programın açış konuşmasını Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem yaptı. Erdem “7 yıldan beri 19 Ekim tarihi Muhtarlar Günü olarak kutlanmaktadır. Muhtarlar seçilmiş demektir. Muhtar vatandaşın her gün yanında olan, 7 gün 24 saat ulaşabileceği devletin ilk kapısıdır. Muhtarlarımız devlet ile millet arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu özel gün vesilesiyle tüm muhtarlarımızı gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  

BU ŞEHRİN HİZMETKÂRLARIYIZ

   Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de muhtarlara seslenerek, “Ülkemizin dört bir yanında hizmet veren, fedakârca gayret gösteren tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlarım. Biz bu şehrin hizmetkârlarıyız. Biz Sakarya’mızı yarınların güçlü Türkiye’sine hazırlıyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak düzenlediğimiz; şehrimize ve hemşerilerimize en güzel şekliyle hizmet etmemizi ve birlikte hareket etmemizi sağlayacak bu dostluk toplantıları benim azmimi perçinliyor” dedi.

PLAKET VE ÖDÜL

   Toplantıda daha sonra 25 hizmet yılını doldurmuş muhtarlara Ekrem Yüce tarafından plâket ve çeşitli ödüller verildi. Plaket alanlar arasında 5 dönemini tamamlayıp 6. Döneme adım atan Karasu Muhtarlar Derneği eski başkanı ve Kızılcık Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu da vardı. Topaloğlu, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza bizi onurlandırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2021, 13:38

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER