banner237

Belediye eski başkan yardımcısı Murat Çelik biricik kızının mürüvvetini gördü

Mutluluğa ‘Evet’ dediler...

Belediye eski başkan yardımcısı Murat Çelik biricik kızının mürüvvetini gördü
banner189

Sakarya Barosu genç avukatlarından Gizem Çelik, pazarlama müdürü Çağatay Okutan ile dünya evine girdi.

Fatma&Murat Çelik çiftinin biricik kızları, Sakarya Barosu genç avukatlarından Gizem Çelik, Nergiz-Mehmet Okutan’ın yakışıklı pazarlama müdürü oğlu Çağatay Okutan ile 7 Ağustos Cuma akşamı unutulmaz bir törenle evlendi.

Gizem-Murat Okutan çifti, Kulüp Doğa’da çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen düğün töreninde, Karasu Belediyesi Yazı İşleri Müdürü’nün kıydığı nikah ile bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Karasu Belediyesi eski başkan yardımcısı gelin babası Murat ve annesi Fatma Çelik, Orman İşletme eski mühendisi damat babası Mehmet ve annesi Nergiz Okutan, misafirlerini kapıda tek tek karşılarken mutluluk ve heyecanları yüzlerine yansıdı. Gelin ve damadın ilk dansı izlemeye değerdi. Kesilen düğün pastası ile tatlanan ağızlar, çalan birbirinden güzel ezgilere eşlik etmeyi ihmal etmedi. Sergilenen muhteşem folklor gösterisi ile de herkes coştu. Törene katılanlar, birbirine yakışan çiftin yuva kurmasına şahitlik etmenin mutluluğunu yaşarken, yeni yuvalarına dualarla uğurladılar.

KİMLER KATILDI

Belediye eski başkanı Mehmet İspiroğlu, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, Yuvalıdere, Resuller, Kuyumculu mahallesi muhtarları Adem İkiz, Yusuf Sağır, Mustafa Çalık, akraba, dost, ve sevenlerden oluşan çok sayıda davetli düğün törenine katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 15:14

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER