Belediyeden Ahmet Bulut söyleşisi

Karasu Belediyesi’nin, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında İlçe Müftülüğü ile birlikte düzenlediği programın konuğu İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut oldu.

Belediyeden Ahmet Bulut söyleşisi

   Sosyal Gelişim Merkezinde, İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut’un kendine has anlatımı ile gerçekleşen “Namazla Diriliş” konulu konferansta namazın önemi anlatıldı. Konferans salonunu dolduran Karasulular Ahmet Bulut’un hikâyelerle desteklenen anlatımını dinlerken duygu dolu anlar yaşadı.

   Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programın açılış konuşmasını Karasu Müftüsü Bektaş Günay yaptı. İlçe müftüsünün açılış konuşmasının ardından İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut sahne aldı. Yazar Ahmet Bulut’un ‘Namazla Diriliş’ adlı konferans söyleşisi Karasu Sosyal Gelişim Merkezini dolduran katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

   Yazar Ahmet Bulut, vermiş olduğu konferansta namazın genç, yaşlı, hasta demeden kılınması gerektiğinin, insanın ihtiyaç duyduğu her şeyi namazda bulabileceğinin altını çizdi. Konferansında sık sık yaşadığı olaylardan örnek veren Ahmet Bulut, yoğun katılımcının olduğu bu programdan büyük mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

   Kültür ve sanat etkinliklerinin imkânlar doğrultusunda devam edeceğini belirten Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut’a teşekkür etti.

   Yaklaşık iki saat süren konferansın ardından Yazar Ahmet Bulut, okurları için kitaplarını imzaladı. Yazar Bulut, böyle bir program düzenlendiği için Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ve İlçe Müftüsü Bektaş Günay’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2022, 12:04

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER