banner368

Belediyeden oyuncak geri dönüşüm kumbarası

Belediye oyuncak geri dönüşüm kumbarası getirdi...

Belediyeden oyuncak geri dönüşüm kumbarası

Karasu Belediyesi, Sıfır Atık Toplama ve Sosyal Yardımlaşma Projesi kapsamında Kullanılmış Oyuncak Kumbarası projesini hayata geçirdi.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü koordinesinde ilk etapta çocuklar, Alparslan Türkeş Parkı girişine yerleştirilen kumbaraya kullanmadıkları oyuncakları atabilecekler. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri kumbarada, ihtiyaç sahibi kişilerin kullanabilmesi için tekrar kullanılabilir oyuncakların toplanacağını belirttiler.

Karasu’ya değer katacak projeleri hayata geçirdiklerini dile getiren Belediye Başkanı İshak Sarı; “Amacımız sadece yol ve alt yapı oluşturmak veya farklı bir görsellik oluşturmaktan daha öte sosyal ve kültürel projeleri hayata geçirmek, hem de hayatı kolaylaştıracak alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürmektir. Vatandaşlarımızın bu kumbaraya atacakları oyuncaklar ihtiyacı olan çocuklarımız ve gençlerimize teslim edilecek. Sosyal ve kültürel bağları güçlendirecek bu projemize halkımızın katılımın yüksek olacağına inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 13:03

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER