Bu ayın konuğu Bahadır Yenişehirlioğlu

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinesinde Karasu Sosyal Gelişim Merkezi (SGM) konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğin konuğu Payitaht Abdulhamid dizisi ve Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizilerinde önemli karakterleri canlandırmasıyla tanınan oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu oldu.

Bu ayın konuğu Bahadır Yenişehirlioğlu

Cuma akşamı SGM’de sevenleri ile buluşan Bahadır Yenişehirlioğlu ilk olarak kendini anlattı. Ardından da yaptığı çalışmalar ile kitapları hakkında bilgi paylaşırken hukukçu olduğunu ve uzun süre avukatlık yaptığını, avukatlığın yanı sıra birçok ülkede araştırmalarda bulunduğunu kaydetti.

Yazar Yenişehirlioğlu ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeleri anlattı. Sohbetin yanı sıra muhabbetin de bol olduğu panelde Bahadır Yenişehirlioğlu, Payitaht ‘Abdülhamid’ dizisinden bazı sahneleri de anlattı.

‘GÖRÜLMESİ GEREKEN ŞİRİN BİR İLÇE’

Salona gelen konuklara tek tek teşekkür eden Yenişehirlioğlu; “Karasu’ya ilk kez geliyorum. Bu şirin ilçenin ismini çok duydum ama ilk defa gelme fırsatı buldum. Program öncesinde de az da olsa gezme fırsatı buldum. Özellikle sahil bölümünde yapılan alanı gezdim. Görülmesi gereken şirin bir ilçe. Karadeniz’i ilk kez bu kadar sakin gördüm. Bizleri Karasu’da ağırlayan Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı İshak Sarı ise, Bahadır Yenişehirlioğlu’nu Karasu’da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Yıl içinde belirli aralıklarla düzenlediğimiz kültür ve sanat etkinliklerimizin bu ayki konuğu Bahadır Yenişehirlioğlu idi.  Başta meslektaşım ünlü oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu’na ve etkinliğimize katılan tüm konuklarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 10:12

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER