Bugün Aziziye, Kabakoz ve Kuzuluk'tan hemşerilerimizi sonsuzluğa uğurladık

Bugün Aziziye, Kabakoz ve Kuzuluk'tan hemşerilerimizi sonsuzluğa uğurladık

Kuzuluk Mahallesinden İsmail, Hüseyin, Ahmet, Ali ve Merhum Mahmut Soytekinoğlu’nun babaları, Hasan Soytekinoğlu’nun abisi, Muhammet Soytekinoğlu’nun kayınpederi, Müftü Şaban Soytekinoğlu’nun amcası Tahir Soytekinoğlu vefat etti. Cenazesi bugün (17.02.2022) öğle namazının ardından Kuzuluk Elmalı Camiinden alınarak Kuzuluk Mezarlığında toprağa verildi.

Aziziye Mahallesinden merhum Hüseyin Duran’ın oğlu, merhum Ahmet ve Ethem Duran’ın kardeşleri, Cengiz, İbrahim, Ayhan ve Reşat Duran’ın babaları Reşat Duran vefat etti. Cenazesi bugün (17.02.2022) öğle namazının ardından Aziziye Merkez Camiinden alınarak Aziziye Mezarlığında toprağa verildi.

Kabakoz Mahallesinden merhum Ahmet Canavar’ın eşi, ilçemiz esnaflarından Muhammet ve Mustafa Canavar’ın anneleri, Ahmet Can, Anıl, Mehmet Akif ve Yunus Emre Canavar’ın babaanneleri, ilçemiz esnaflarından Bülent Aslan ve Recep Gül’ün kayınvalideleri vefat etti. Cenazesi bugün (17.02.2022) ikindi namazının ardından Merkez Camiinden alınarak Merkez Mezarlığında toprağa verilecek.

Aziziye Mahallesinden Hasan Fidan’ın kızı, Zülküflü ve Şaban Fidan’ın kız kardeşleri, Mehmet Işık ve Gülşah İnce’nin anneleri Emine Fidan vefat etti. Cenazesi 16 Şubat 2022 Çarşamba günü öğle namazının ardından Aziziye Merkez Camiinden alınarak Aziziye Mezarlığında toprağa verildi.

Karasu Haber olarak vefat edenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2022, 12:40

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER