Burasının sahibi yok mu?

32 Evler spor kompleksindeki kötü görüntüler vatandaşların tepkisine yol açtı...

Burasının sahibi yok mu?
banner238

   Aşağı Aziziye’de bulunan 32 Evler spor kompleksinin soyunma kabinleri, kötü görüntüsü ve bakımsızlığı ile vatandaşların tepkisine yol açıyor.

   Karasu Belediyesi tarafından 2016 yılında yapılan ve birçok karşılaşmaya da ev sahipliği yapan spor kompleksinin bakımı da belediye tarafından yapılıyor. Son günlerde bakımsızlıktan kullanılamaz halde olan kısımlar, özellikle çocuklarını spora götüren velilerin tepkisine neden oldu.

''YETKİLİLERİN KULAK VERMESİNİ İSTİYORUZ''

   Bu manzarayı gören birçok vatandaş, ‘’Sayın belediye başkanının buradan haberi yok herhalde. Bu ne ilgisizlik. Burada hemen her gün, hele bu yaz günlerinde yüzlerce çocuk basketbol, tenis, futbol oynuyor ya da yürüyüş yapıyor. Belediyenin bu alana ilgisizliğine şaşırdık. Kırık dökük tuvaletler, tamamlanmamış malzemeler, kapı kolları bile yok. Üstelik bu pandemi günlerinde çocuklarımız ve gençlerimizin bir bulaşıcı hastalığa yakalanması an meselesi. Yetkililerden bir an önce bu görüntünün giderilmesi için sesimize kulak vermesini istiyoruz’’ ifadeleriyle tepkilerini dile getirdi.

32 Evler spor kompleksinin soyunma kabinleri bu görüntülerle vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 16:16

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER