Büyük Sevgi'leriyle ‘’Evet’’ dediler

Sevgican ile Uğur Büyük mutluluğa ‘’Evet’’ dedi…

Büyük Sevgi'leriyle ‘’Evet’’ dediler
banner238

Belediye eski başkanı Sedat Büyük ve eşi Zuhal Büyük’ün Sosyolog oğlu Uğur Büyük, Sevinç-Apturrahman Temizel’in güzeller güzeli kızları Sevgican Temizel ile hayatını birleştirdi. 25 Temmuz Cumartesi akşamı Kulüp Doğa’da gerçekleştirdikleri unutulmaz düğün töreni ile evlenen Sevgican&Uğur Büyük çiftini, sevenleri, arkadaşları ve yakınları yalnız bırakmadı.

NİKAHI CANSU ASLAN KIYDI

Hayırlı olması dilekleri ile Belediye Yazı İşleri Müdürü Cansu Aslan’ın gerçekleştirdiği nikah akdinin ardından alkışlar eşliğinde salona giren çiftin düğün dansı izleyenleri adeta büyüledi. Kesilen düğün pastası ile de ağızlar tatlandı. Dünya evine giren çiçeği burnunda çifte hediyelerin verilmesinin ardından birbirinden güzel ve neşeli ezgiler eşliğinde tören devam etti.

Temizel ve Büyük aileleri, mutlulukları yüzlerine yansıyan çocuklarının mürüvvetini görmenin sevincini paylaşırken, davetlilerle tek tek ilgilenerek ev sahipliğinden de tam not aldılar.

Koronavirüsle mücadele nedeniyle genç çift ve davetliler yeni normalleşme sürecine uygun olarak salona tedbirli girmeyi ihmal etmedi. Tören boyunca da bu tedbirlere dikkat edildi.

KİMLER KATILDI

Belediye eski başkanları Hasan İspiroğlu, Ahmet Genç, Mehmet İspiroğlu, Muzaffer Tatlı, Dr. Kerem Erksoy, Dr. Sami Ayhan, iş adamı Suat Köse, Erdem Bal, Bayram Özcan, Musa Özcan, Ömer Babalıoğlu, Mahmut Yiğit, Mühendis Nihal Kır, tiyatro sanatçısı Yusuf Demircioğlu gibi birçok sektörden isimler düğün törenine katılanlar arasındaydı.

Gelin ve damat düğün töreni sonunda davetlilerce mutluluk dilekleri ile yeni yuvalarına uğurlandı.

Karasuhaber.com Ailesi olarak biz de birbirine çok yakışan Sevgican&Uğur Büyük çiftini tebrik ediyoruz ve sonsuz mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 16:37

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER