CHP'li kadınlardan anneler günü etkinliği

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu Kadın Kolları üyeleri Anneler Günü dolayısıyla bir program hazırlayarak çeşitli ziyaretlerde bulundu. Binbir emekle ve uğraşla vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeye gayret eden, farklı yerlerde birçok anne ile görüşen heyet, günün anısına annelere kahve ve lokum hediye etti.

CHP'li kadınlardan anneler günü etkinliği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Kadın Kolları üyeleri bugün Anneler Günü nedeniyle gün etkinlik düzenledi. Kadın Kolları Başkanı Sultan Cengiz Doğu, yönetim kurulu üyeleri Hülya Senkan, Sevgi Dagak, Hikmet Ayten Zümrüttoprak, Tülay Ülker ve Dilek Kadı’dan oluşan heyet, doğursun ya da doğurmasın evlat kabul ettiklerini en mükemmel şekilde yetiştirmeye çabalayan hasta, genç, yaşlı, evinden çıkamayan ya da çocukları için durmadan koşturan anneleri ziyaret ederek anneler gününü kutladılar. Gün boyu süren ziyaretlerde sıcak sohbetlerin ardından da günün anısına annelere kahve ve lokum hediye ettiler. 

‘’HAYAT BOYU BİZLERE YÖN VERİR’’

''Bu güzel günü, güzel ilçemizin güzel anneleri ile kutlamak istedik'' diyen CHP Karasu Kadın Kolları Başkanı Sultan Cengiz Doğu, "Anneler sadece bir çocuk yetiştirmez, gün gelir o güzel çocuk vatanını ve dünyayı değiştirir. Bu duygularla Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Annesi Zübeyde Hanım’ın aziz hatırasını saygıyla yad ediyoruz. Hayatını kaybeden anneleri de minnetle anıyoruz. İnsanlık en yüce duyguları annelerin şefkatli ellerinde öğrenir ve bu yüce duygular hayat boyu bizlere yön verir. Bugün ilçemizin anneleri ile bir araya gelip hem sıkıntılarını paylaştık hem sıcak sohbetler ettik. Kimi evinin penceresinden bakıyordu, kimi hasta yatağında kimi ise aracında ailesi için biryerlere koşturuyordu. Öncelikle hemşerilerimizin ardından da tüm annelerimizin anneler gününü tekrar kutluyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2022, 12:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER