banner469

Cumhur Yılmaz kızını evlendirdi

Nursen ve Cumhur Yılmaz’ın kızı Buse ile Emine ve İbrahim Acar’ın oğlu Selahattin mutluluk dolu bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Cumhur Yılmaz kızını evlendirdi

   Karasu - Aziziye Mahallesi’nden Nursen ve Cumhur Yılmaz’ın kızı Buse Yılmaz, Emine ve İbrahim Acar’ın oğlu Selahattin Acar ile evlendi.

    Çift için 21 Temmuz Çarşamba günü Tıntın Kafe’de bir kına gecesi düzenlendi. 24 Temmuz Cumartesi günü yapılan unutulmaz düğün ile de Buse ve Selahattin Acar çifti ömür boyu mutlu beraberliğe evet dedi.

   Rönesans Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğünde konukları, kız ailesi ve damadın ailesi kapıda karşıladılar. Düğün törenine her iki ailenin yakınları, sevenleri, gelin ve damadın arkadaşları ile çok sayıda kişi katıldı. Tüm davetliler, sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günde çiftin mutluluğunu paylaştı. Yöresel oyunların bolca oynandığı ve birbirinden neşeli ezgiler eşliğinde davetlilerin pisti hiç boş bırakmadığı düğün gece geç saatlere kadar sürdü.

   Aile büyükleri de evlatlarının mürüvvetini görmenin ve akraba olmanın verdiği mutlulukla özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

   Karasu Haber olarak Buse ve Selahattin’e mutluluklar diliyor, Yılmaz ve Acar ailelerine de hayırlı olması dileklerimizi sunuyoruz.

Zarif ve şık gelinliği ile göz dolduran Buse'nin mutluluğunu en çok paylaşanlardan biri ikiz kardeşi oldu.

Gelinin halası, gazetemiz köşe yazarı, Psikolojik DanışmanAile Terapisti Özden Yılmaz Bilgin, yeğeni Buse'nin mutluluğunu paylaşanların başında geliyordu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 12:48

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER