Doğanın korumsına yardımcı oldular

Karasu Zübeyde Hanım Anaokulu tarafından Orman Haftası nedeniyle ağaç dikme programı düzenlendi. Minik öğrenciler okul bahçesine büyük keyifle defne fidanları diktiler. Sınıf içi etkinlikleri de görülmeye değerdi.

Doğanın korumsına yardımcı oldular

ORMAN İŞLETMESİNDEN GELDİLER

Okul Müdürü Zehra Türkoğlu Kuba, ‘’Okulumuzun Minik Yıldızlar sınıfı öğrencileri ‘orman ve kelebekler’ adlı müzikli ront gösterisi sundu. Minik Yıldızlar sınıfı öğretmenleri Sevinç Çakır ile birlikte okul bahçesine defne fidanı dikip ilk can sularını verdiler. Karasu Orman İşletme Şefi Harun Köylü ve Orman Muhafaza Memuru Özlem Dişli okulumuzda öğrencilerimizi orman haftası kapsamında orman, ormandaki görevleri ve ormanda neler yaptıkları hakkında öğrencilere bilgilendirdi.

Orman İşletmesi tarafından öğrencilerimize 165 adet defne fidanı, şapka, balon, kek ve meyve suyu da hediye edildi. Karasu Orman İşletme Şefi Harun Köylü ve Orman Muhafaza Memuru Özlem Dişli’ye okulumuza gelerek öğrencilerimizi bilgilendirdikleri ve hediyeleri için teşekkür ediyorum’’ dedi.

RONT GÖSTERİSİ SUNDULAR

Zübeyde Hanım Anaokulu’nda orman haftası nedeniyle sınıf içi etkinlikler de hazırlandı. Minik Yıldızlar sınıfı öğrencileri ‘orman ve kelebekler’ adlı müzikli ront gösterisi sundu. Ardından Minik Yıldızlar, öğretmenleri Sevinç Çakır ile birlikte okul bahçesine defne fidanı dikip ilk can sularını verdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 07:40

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER