Doktor Katıöz koronadan vefat etti

Karasu Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden merhum Dr. Şahin Güçel’in damadı, Ortopedi Uzmanı Hasan Feyzi Katıöz korona virüs nedeniyle yattığı hastanenin yoğun bakım servisinde hayatını kaybetti. Eşi de yoğun bakımda tedavi gören Katıöz'ün aşı olmadığı öğrenildi.

Doktor Katıöz koronadan vefat etti

EŞİ DE TEDAVİ GÖRÜYOR 
Sakarya'nın tanınmış Ortopedi Uzmanlarından Hasan Feyzi Katıöz, korona virüs nedeniyle yattığı hastanede vefat etti. Geçen ay sonu korona virüse yakalanan Katıöz, hastaneye kaldırılmıştı. Bir süre sonra yoğun bakım servisine kaldırılan Katıöz, geçen hafta entübe edilmişti. Katiöz'ün eşi de korona virüs nedeniyle SEAH Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi görüyor. 

UZUN YILLAR KARASU'DA ÇALIŞTI
Korona virüs aşısı olmayan ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde yaşam savaşını kaybeden Katıöz'ün cenaze bilgileri henüz netleşmedi. Dr. Katıöz uzun yıllar Karasu'da çalıştıktan sonra Yenikent Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak görev yapmıştı. Katiöz kamudan ayrıldıktan sonra Beyhekim Hastanesi'nde çalışıyordu.

Karasu Haber olarak Hasan Feyzi Katıöz'e Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 13:18

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan İmamoğlu
Burhan İmamoğlu - 4 ay Önce

Çok iyi bir hekimi kaybettik. Keşke dedikodulara kanıp aşısız kalmasa idi. Bir hekim 5 milyar demekte denenmiş ve kesin olarak aşıdan ölmüş tek bir kişi bilgisi olmadığı halde inat etmese idi

SIRADAKİ HABER