''Dua ve niyaz mevsimi geldi''

Karasu Müftüsü Bektaş Günay, İslam âleminin 2 Şubat 2022 Çarşamba günü mübarek üç aylara bir kez daha kavuşacak olmasının huzur ve mutluluğunu yaşadığını belirterek mesaj yayınladı.

''Dua ve niyaz mevsimi geldi''

    ''Dua ve niyaz mevsimi geldi'' diyen Karasu Müftüsü Bektaş Günay, "üç aylar" döneminin çarşamba günü itibarıyla başlayacağını duyurdu.

Müftü Günay, Üç aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Yarın başlayacak olan üç aylar ve ardından gelen Regaip Kandili nedeniyle mesaj yayımlayan Karasu İlçe Müftüsü Bektaş Günay, ibadet ve duaların kabul olmasını temenni etti.

REGAİP KANDİLİ 3 ŞUBAT PERŞEMBE 

Bektaş Günay, ‘’İslam âleminin 2 Şubat 2022 Çarşamba günü mübarek üç aylara bir kez daha kavuşacak olmasının huzur ve mutluluğunu yaşadığını belirterek şu mesajı verdi;

‘’Kıymetli kardeşlerim,  2 Şubat 2022 tarihi itibariyle üç aylara girmiş olacağız. 3 Şubat 2022 tarihinde de Regaib Kandilini idrak edeceğiz. Üç ayların gelişiyle birlikte gönüllerimizi huzura kavuşturan rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin, ülkemizden başlayarak dalga dalga tüm insanlığı kuşatmasını, hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını, bu mübarek gün, gece ve aylarda yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların kabul olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyor, siz değerli kardeşlerime sağlık ve afiyetler diliyorum. Yaradanımızdan Recep ve Şaban ayını hakkımızda mübarek kılmasını ve bizi Ramazan ayına ulaştırmasını temenni ediyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2022, 12:36

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER