EDUKA için Slovenya, Hırvatistan ve Türkiye’ den ortaklar Karasu’da buluştu

Karasu Gençlik Sanat ve Spor Kulubü Derneği (KARGENC), uzun zamandır hazırlığını yaptığı projenin Türkiye ayağını gerçekleştirdi…

EDUKA için Slovenya, Hırvatistan ve Türkiye’ den ortaklar Karasu’da buluştu

KARGENC KULÜBÜ’nden yeni bir proje daha: EDUKA

‘’Erasmus+ Spor destekleri ile yürütülen proje kapsamında ortağı olduğumuz bir proje daha hayata geçiyor’’ diyen KARGENC KULÜBÜ başkanı Ersel Aydın, uzun zamandır hazırlığını yaptıkları projenin Türkiye ayağını gerçekleştirdiklerini söyledi.

METOTLAR GELİŞTİRİLİYOR

Başkan Aydın, ‘’Genç karatecilerde sakatlıkları önlemeye yönelik metotlar geliştirme çalışmaları yapmak amacıyla Slovenya, Hırvatistan ve Türkiye’ den ortaklar ile Karasu’da buluştuk. Proje kapsamında toplam 20 karate antrenörü deneyimlerini paylaştı. Projemiz önümüzdeki süreçte Slovenya Maribor’da ve Hırvatistan Rijeka’da yapılacak olan uluslararası faaliyetler ile devam edecektir’’ diye belirtti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Aydın, ‘’Bu vesile ile katkılarından dolayı Karasu’da karate sporunda eşsiz çalışmalar yapan antrenörümüz Şevki Abakoç ve Nurcan Abakoç’a, World Shotokan Karate Organisayon Kurulundan İsmail Bayazıt’a, İstanbul Eyüp Belediyesi Karate Antrenörü Havva Bayazıt’a, Serdivan Karate Antrenörü Emel Dramalı’ya, Sapanca Karate Antrenörü Elif Çaloğlu’na, Ferizli Karate Antrenörü Emrah Kaşkaş’a teşekkür ederiz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 17:49

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER