Eğitim İş'liler dayanışma gecesinde buluştu

Karasu’da görev yapan Eğitim İşli öğretmenlerin bir araya geldiği dayanışma yemeği amacına ulaştı. Öğretmenlerin birlik ve beraberlik içinde tam bir uyumla bir arada oldukları keyifli bir akşam yaşandı.

Eğitim İş'liler dayanışma gecesinde buluştu

   Eğitim İş Sendikası’na üye öğretmenler dayanışma yemeğinde buluştu.  14 Ocak akşamı Yeni Mahalle, Kadir' in Yeri restoranda bir araya gelen öğretmenler birbirinden keyifli müzikler ve sohbetlerle yorgunluk attı.

‘SENDİKAMIZ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR’

   Yaklaşık 35 öğretmenin buluştuğu etkinliğe, Eğitim İş Sakarya İl Başkanı Yasemin Tomak da katılarak destek verdi. Bir konuşma yapan Karasu İlçe Temsilcisi M. Tahir Gök, "Tüm Türkiye’de olduğu gibi Karasu’da da Eğitim İş sendikamız büyümeye devam ediyor. Atatürkçü, tam bağımsız Türkiye, parasız, bilimsel, laik, ulusal eğitimi savunan sendikamızın güçlenmesi bizlere gurur veriyor. Yasasın Eğitim İş’’ ifadelerini kullandı.

GİTAR DİNLETİSİ VE ŞARKILAR GECEYİ RENKLENDİRDİ

   Yemekte buluşan öğretmenler, ilçede gençleri aydınlık geleceğe hazırlayan öğretmenlerin birlik ve beraberlik içinde tam bir uyumla çalışmalarını sürdürmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

   Gece, ilçe temsilcisi Tahir Gök'ün ve öğretmen Ali Erdoğan’ın gitar resitaliyle renklendi. Ayrıca programa katılan öğretmenlerin şarkı ve türkü dinletileri keyif dolu saatler yaşattı.

Tıkla, izle: https://youtu.be/RAINspeCbLY

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 12:57

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Tahir Gök
Mehmet Tahir Gök - 5 ay Önce

Teşekkürler dilimize tercüman olduğunuz için.

SIRADAKİ HABER