Eğitim ve Bilim İş Görenleri Cennet’te buluştu

Eğitim ve Bilim İş Görenleri Cennet’te buluştu

Uzun süredir okullarından ayrı kalan öğretmenler, Karasu'nun cömert doğasının da avantajını kullanarak bir araya geldi ve hasret giderdi. Karasu Eğitim ve Bilim İş Görenleri Sendikası (EĞİTİM İŞ) üyesi öğretmenler, cumartesi günü 32 Evler’de bulunan Cennet Aile Çay Bahçesi’nde buluştu.

''Umarız en kısa zamanda okullarımıza

ve öğrencilerimize de kavuşuruz''

İlçe temsilcisi M. Tahir Gök ‘’Hem sendikamıza yeni katılan arkadaşlarımızla kaynaşmak hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla böyle bir etkinlik yaptık. Umarız en kısa zamanda okullarımıza ve öğrencilerimize de kavuşuruz. Eski ilçe temsilcimiz Hüseyin Bey’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

Günün anısına hediyeler verildi

‘’Bayrağı Tahir Gök’e devretmenin gururunu yaşıyoruz’’ diyen eski ilçe temsilcisi Hüseyin Yılmaz ise ‘’Tahir Bey Karasu’da sevilen, çalışkan bir arkadaşımızdır. Başarılı olacağına yürekten inanıyoruz’’ ifadelerine yer verdi.

Cennet Çay Bahçesi’nin deniz manzarası ve havasıyla renklenen buluşma, üye öğretmenlere Atatürk resimli ve Eğitim İş amblemli kupa ile Atatürk imzalı rozet hediye edilmesiyle anlamlı bir şekilde son buldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 11:56

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER