EMİTT’te Karasu rüzgarı

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı (EMITT) iki yıl aradan sonra 9 Şubat’ta kapılarını yeniden açtı. İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde 4 gün süren tanıtım şöleninde Karasu rüzgârı da esti.

EMİTT’te Karasu rüzgarı

   Dünyayı etkisi altına alan küresel pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl gerçekleştirilemeyen Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı (EMITT) 2 yıl aradan sonra kapılarını tekrar turizm sektörü temsilcilerine açtı.


VALİLİK ÖNCÜLÜĞÜNDE
   Bu yıl 25. kez kapılarını açan EMITT Fuarı’nda, 4 ana başlık olan turizm ekonomisi, sektörü yönlendiren trendler, öne çıkan destinasyonlar ve önümüzdeki on yıla damga vuracak teknolojik inovasyonlar yer aldı.
   EMİTT fuarına Karasu Belediyesi olarak katım sağlandığını belirten Belediye Başkanı İshak Sarı; “Tarihi, doğası, denizi ve eşsiz şifalı kumuyla cennet İlçemiz Karasu’yu 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda tüm Dünya’ya tanıtmak amacıyla bizler de fuar alanında yerimizi aldık. Sakarya Valiliğimiz öncülüğünde, Sakarya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen fuarda imkânlarımız doğrultusunda ilçemizi anlattık. Karasu’yu sahip olduğu tüm güzellikleriyle dünyanın 5. büyük fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında 4 gün boyunca en kapsamlı şekilde tanıtmaya çalıştık” dedi. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2022, 14:56

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER