Emre: 'Yine sahada olacağız'

6 Mart Pazar günü Konfor Düğün Salonunda yapılan Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan kongresinde başkan seçilen Cihan Emre, 9 Mart Çarşamba günü mazbatasını aldı. Resmen göreve başlayan Emre, “Yine sahada olacağız, her dakika esnafın içinde olacağız” dedi.

Emre: 'Yine sahada olacağız'

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan kongresinde Başkan seçilen Cihan Emre Çarşamba günü saat 15.00 sıralarında İlçe Seçim Müdürü’nün elinden mazbatasını aldı. Resmen göreve başlayan Emre, “6 Mart’ta arkadaşlarım ile birlikte seçimi kazandık. Bugün de mazbatamızı alarak görevimize başladık. Allah ne bizi ne de sevenlerimizi utandırmasın. Ekonomik krizin olduğu bu süreçte biz de esnafımızla birlikteliğimizi daha da güçlendirerek görevimizi icra etmek için start alıyoruz. Daha yorulacağımız bir platformun içine girdik. Ben değil biz olarak bu yorgunluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Ama ne mutlu bir platform olacak bizim için” diye belirtti.

YİNE SAHADA OLACAĞIZ

Emre, “Esnaflarımızın bizlere aktardığı konular vardı. Belediye Başkanı İshak Sarı’ya ileteceğimiz notlarımız var elimizde. Yapılan ve yapılacak olan çalışmaların içerisinde ivedilikle başlaması planlanan terminal yolu ile Ziraat Bankası yolu arasındaki esnaflarımızın dilek ve temennilerini, yol çalışmaları üzerindeki şikâyetlerini başkanımıza aktaracağız. Yine sahada olacağız. Her dakika esnafın içinde olacağız. Sakarya’da 1776 esnaf üyesi ile en çok esnaf üyesi olan bir kurumun başına geldik. Bu konuda sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Birkaç hafta sonra sahaya çıkıp esnaf ziyaretlerimize başlayacağız” diye konuştu.

ANAHTAR PASPASIN ALTINDA OLACAK

Karasu Adliyesi’nden mazbatasını alan Cihan Emre ve yönetimi, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda devir teslimi Başkan Vekili Atalay Arslan’dan aldı. Arslan, “Karasu, her zaman için kazanan olacak. 4 yıllık bir dönem var burada. İnşallah en güzelini yapılır Karasu için. En son olarak biz bunu göreceğiz tabiki esnaf olarak. Ben de Karasu’nun bir esnafı olarak bunun da peşinde olacağım. Arkadaşımın da en iyi şekilde yapacağını düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi. Esnaf Odası Başkanı Emre, “Odamızın anahtarı paspasın altında olacak. Her zaman herkesi bekleriz. Biz her koşulda esnafımızın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2022, 13:16

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER