Fatma Onay Sak’ın ilk kitabı çıktı: Kiraz çiçekleri

Sakarya basında uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekliliğe ayrılarak anılarını kaleme alan Fatma Onay Sak’ın ilk kitabı ‘Kiraz Çiçekleri’ yayınlandı.

Fatma Onay Sak’ın ilk kitabı çıktı: Kiraz çiçekleri

   Uzun yıllar Sakarya basınında muhabir olarak görev yapan gazeteci Fatma Onay Sak, ilk kitabını yayınlamanın mutluluğunu yaşıyor. 1990 yılında gazeteciliğe başlayan Onay Sak; ''27 yıllık meslek hayatımda birçok olayla ve inançlarım gereği birçok olumsuzluklarla karşılaştım. Yaşadıklarıma rağmen inançlarımdan taviz vermedim. Evlendikten sonra kızının sağlıklı büyümesi ve emeklilik hayatında duygu ve düşüncelerimi şiir, roman, deneme ve hatıra alanında kaleme aldım'' dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

   ‘Kiraz Çiçekleri’  isimli kitabı hakkında duygu ve düşüncelerini aktaran Fatma Onay Sak, “Her insanın vazgeçilmezleri vardır. Ayrıca içinde, kıvılcım kıvılcım yanan hüzünleri, acıları ve mutlulukları da yaşatır. Ben de aynı şekilde, içimde mutlulukları, sevinçleri, hüzünleri yaşatırım. Ve bu duyguları herkesle paylaşmayı seviyorum. Bu duygu ve düşüncelere yazmaya başladığım kitabım nihayet basıldı. Şimdi bunun mutluluğunu da güzel şehrimde paylaşmak istiyorum. Bu süre içinde bana destek olan yayın evine, editörüme, kitap kapağı tasarımı yapan kardeşlerime ve yanımda olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İbrahim Şener SAK ve Fatma ONAY SAK

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 15:45

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER