Gül’ün Eda'sı mutluluğa uçtu

Mustafa Gül kayınpeder oldu…

Gül’ün Eda'sı mutluluğa uçtu
banner189

İlimizin tanınmış spor adamı karasuhaber.com’un yazı işleri müdürü ve Kocaali Esnaf Kefalet Kredi Koop. Müdürü Mustafa Gül ve eşi Süreyya Gül’ün mühendis kızı Eda, Nefise Can-Mehmet Zihni Sünter’in oğlu Soner Sünter ile dünya evine girdi. Eda için önce evlerinin bahçesinde unutulmaz bir kına gecesi düzenlendi. Tatlı bir hüzün ve mutluluğun hakim olduğu geceye katılanlar ertesi gün düzenlenecek olan düğün töreni için mutlulukla ayrıldılar.

ÖZEL GÜNLER BİRLİKTE GÜZEL

Eda-Soner çifti, ‘’Özel günler birlikte güzel’’ diyerek 24 Temmuz Cuma günü Adapazarı Ernaz Tesislerinde yapılan muhteşem kır düğünü ile dünya evine girdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde Süreyya-Mustafa Gül çifti evlatlarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşarken, misafirleriyle ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

KİMLER KATILDI

Düğün törenine katılan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Kuzey Marmara Birlik Başkanı Ali Yılmaz, Karasu Esnaf Kefalet Kredi Koop. Başkanı Fatih Eşkin, Karasu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü ve eşi, eski gazeteci Sinan Kolcu, spor adamı, gazeteci Mustafa Özbey ve Ömer Sarıca mutluluklarını paylaştıkları genç çifte mutluluklar dilediler.

İş Güvenliği Uzmanı çift, yeni hayatlarına ve Adapazarı'ndaki yeni yuvalarına mutluluk dilekleri ile uğurlandı.

Karasuhaber.com Ailesi olarak biz de birbirine çok yakışan Eda-Soner Sünter çiftini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 16:42

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER