İhsaniye’den, Başkan Sarı’ya Milli Takım forması

Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri Adem Mat ve İhsaniye Mahalle Muhtarı Oğuz Özden, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret ederek Milli Futbol Takım forması hediye ettiler.

İhsaniye’den, Başkan Sarı’ya Milli Takım forması

   Başkan İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek, sırtında İshak Sarı yazılı A Milli Futbol Takımı formasını hediye ettiklerini belirten Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Genel Sekreteri Adem Mat; “Türkiye’nin en çok tanınan ve bilinen Türkiye Futbol Adamları Derneği adına, İhsaniye Mahalle Muhtarımız Sayın Oğuz Özden ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı’ya günün anısına, üzerinde İshak Sarı yazılı, 54 sırt numaralı Turkuaz A Milli Takım formasını hediye ettik. Derneğimizin çalışmaları ile ilgili bilgi verdik. İlçemizdeki amatör spor kulüplerine imkânlar ölçüsünde destek olabileceğimizi belirttik. Misafirperverliğinden dolayı Sayın Başkanımız İshak Sarı’ya teşekkür ederiz” dedi.

‘’İMKÂNLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA HER ZAMAN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ’’

Kendisine hediye edilen forma için teşekkür eden Başkan Sarı; “Gençlerimizin ve çocuklarımızın sporla ilgilenmeleri ve yaşam biçimi haline getirerek profesyonel adımlar atmaları önemlidir. Biz Karasu Belediyesi olarak, imkânlarımız doğrultusunda her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Ziyaretlerinden dolayı ilçemiz İhsaniye Mahallesi sakinlerinden Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri Adem Mat ve İhsaniye Mahalle Muhtarı Oğuz Özden’e teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 16:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER