banner181

İhsaniyeliler yine bir ilke imza attı

Vatandaş-belediye işbirliği ile...

İhsaniyeliler yine bir ilke imza attı

   Daha önce her evin bahçesine çöp konteynırı koyarak adından bahsettiren İhsaniye Mahallesi sakinleri, muhtar Oğuz Özden’in girişimleri ile bir ilke daha imza attı. İhsaniyeliler vatandaş-belediye işbirliği ile mahalle içi yollarını asfaltladı. ‘’Her şeyi devletten beklememek lazım’’ diyen İhsaniye Mahallesi muhtarı Oğuz Özden, ‘’Bazı alanlarda vatandaşla diyalog kurarak ve işbirliğiyle hizmet almak, alınan hizmetle de mahalle halkının yüzünü tebessüm ettirmek biz muhtarların görevidir’’ diye konuştu.

‘’BELEDİYELER İMKÂNLARINI HİZMET ADINA

MAHALLEME EN İYİ ŞEKİLDE VERİYORLAR’’

   Muhtar Özden, ‘’Gerek ilçe belediyemiz gerekse büyükşehir belediyemiz imkanlarını hizmet adına mahalleme en iyi şekilde veriyorlar. İlk muhtar seçildiğimde söylemiştim, İhsaniye Mahallesi ilçemizin hem turizm hem sanayi açısından en şanslı mahallesi diye. Ben de görev yaptığım sürece mahallemi turizm ve sanayi alanında adından sıkça söz ettiren bir mahalle olması için var gücümle çalışmalarıma devam edeceğim’’ dedi.

   Muhtar Özden, mahallesine yapılan 2600 metre asfalt sonrası yorgunluk yemeği verdi. Büyükşehir belediyesi personeline ve muhtar arkadaşlarına ızgara yapan Özden, emeği geçen büyükşehir belediye personeline teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 12:05

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER