İntihar mı kaza mı? Bu ölümün nedenini Adli Tıp raporu çözecek

Karasu’da meydana gelen olayda tabancayla başından yaralanan bir kişi hayatını kaybetti. İntihar vakası olduğu iddia edilen ölümün meydana geliş şekli kuşkulara yol açtı. Gerçek Adli Tıp raporuyla ortaya çıkacak.

İntihar mı kaza mı?  Bu ölümün nedenini Adli Tıp raporu çözecek

   Olay 25 Ocak Salı günü gece 00.02 saatlerinde Karasu sahili Doğu Karadeniz Caddesi Zenginler Sitesi yakınlarında meydana geldi.

İddiaya göre E.A.’nın kullandığı seyir halindeki özel araçta seyreden 35 yaşındaki Savaş Zengin iddialara göre karşıdan gelen polis aracını görünce havaya ateş etti. Sürücü telaşla aracı durdurduğunda Savaş Zengin’in arka koltukta kanlar içinde yere yığıldığını gördü. 

SON SÖZÜ ADLİ TIP SÖYLEYECEK

   Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen 112 ekibi Savaş Zengin’in öldüğünü belirledi. Savaş Zengin'in cenazesi önce Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve ilk incelemenin ardından otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Korucuk Kampüsündeki Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı detaylı bir inceleme gerçekleştirdi. Kuşkulu ölümün intihar mı kaza mı olduğu Savcılık incelemesi ve Adli Tıp raporu sonunda belirlenecek.

TEDAVİ Mİ GÖRÜYORDU?

   Aziziye Mahallesi’nden eski kahveci esnafı Salim Zengin’in torunu; Temel Zengin’in oğlu; Aziz, Özer ve Ali Zengin’in kardeşleri; Adil, Şaban ve Kemal Zengin’in yeğeni üç çocuk babası Savaş Zengin’in yakınları Zengin’in bazı sorunları nedeniyle psikolojik tedavi gördüğünü belirterek, “Yine de intihar edecek bir insan değildi. Hepimiz acı içindeyiz” değerlendirmesinde bulundular. Savaş Zengin’in sosyal medya hesabındaki ilginç ve anlamlı paylaşımları ise dikkat çekti.

   Savaş Zengin’in cenazesinin ne zaman ve hangi camiden kaldırılacağı Adli Tıp işlemleri tamamlandıktan sonra netleşecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 13:39

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER