banner192

Kaptan nişanlandı

Aziziye Mahallesi’nden Hatice ve Yakup Şirin’in oğlu Yücel Şirin, Kocaali’den Hatice ve Hamza Ekşi’nin güzel kızı Büşra Ekşi ile nişanlandı.

Kaptan nişanlandı
banner197

Aziziyespor’un genel kaptanı hem de ikinci başkanı, eski profesyonel futbolcu ve Özel Şirin Sürücü Kursu’nun sahibi Yücel Şirin, Kocaali’den Hatice ve Hamza Ekşi’nin güzel kızı Büşra Ekşi ile Çarşamba akşamı kız evinde yapılan törenle nişanlandı.

Aile arasında yapılan nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin tatlı heyecanı ve mutluluğu yüzlerine yansıdı. Çocuklarının dünya evine girmeye hazırlandıklarını görmek Şirin ve Ekşi ailelerini mutlu ederken, heyecanlarını da paylaştılar.

Aziziye Mahallesi’nin sevilen ailelerinden Hatice ve Yakup Şirin çiftinin oğlu olan Yücel Şirin, bu özel günlerinde yanlarında olan ve mutluluklarını paylaşan her iki ailesine de sonsuz teşekkür ettiğini dile getirdi. Düğünün tarihi içinse, nişanlısı ile en kısa sürede konuşup karar vereceklerini söyledi. Karasu Haber olarak nişanlı çifti tebrik ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 13:43

Karasu Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazire ,Övünç,Andaç Hamzaoğlu
Nazire ,Övünç,Andaç Hamzaoğlu - 1 ay Önce

Hayırlı olsun,mutluluklar,herşey sağlıkla gönlünüzce olsun.Sevgiler,Şirin ailesine.

SIRADAKİ HABER