Karasu Belediyesi'nden yeni uygulama: 'Hoş Geldin Bebek'

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında ilçede ikamet eden ve yeni çocuk sahibi olan aileleri ziyaret ederek sevinçlerine ortak olmaya devam ediyor.

Karasu Belediyesi'nden yeni uygulama: 'Hoş Geldin Bebek'

200 KAPININ ZİLİ ÇALINDI

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ailelere, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın selamları ve hayırlı olsun dileklerinin yer aldığı mektup iletilerek, bir de bebek seti hediye ediliyor. Bugüne kadar ekipler tarafından Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında ziyaret edilen aile sayısı yaklaşık 200’ü buldu. Bu ziyaretlere zaman zaman Belediye Başkanı İshak Sarı da eşlik ediyor.

‘SICAK BAĞ KURUYORUZ’

Karasu sakinlerinin ilgisi ve beğenisini toplayan hizmetin kesintisiz süreceğinin altını çizen Başkan İshak Sarı; “Dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri için ailelerimizi ziyaretlere devam ediyoruz. Bu ziyaretle, ailelerimiz ve bebeklerimizle sıcak ve kopmaz bir bağ kurmuş olduğumuz düşüncesindeyim. Dünyaya gözlerini yeni açan bebeklerimize ‘Hoş Geldin’ diyoruz. Allah, onları analı, babalı, sağlıklı büyütsün” ifadelerini kullandı.

Ziyaret edilen aileler Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya teşekkür ederek, projenin güzel bir proje ve insanlara dokunan bir proje olduğunu belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 07:33

Cihan Ersöz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER