banner181

Kilis Valisi Recep Soytürk baba ocağı Karasu’ya geldi

Kilis Valisi Recep Soytürk baba ocağı Karasu’ya geldi
banner183

Kilis Valisi Recep Soytürk baba ocağı Karasu’ya geldi.

   Yıllık izninin bir bölümünü kullanmak için baba ocağı Karasu Kuzuluk Mahallesi’ne gelen Kilis Valisi Recep Soytürk’ü muhtarlar evinde ziyaret ettiler.

   Bu sürpriz ziyaretten memnun olan Vali Soytürk, ''İlçemizin muhtarları olarak ziyaretinizle beni çok mutlu kıldınız. Mahalle halkınızı da, yaptığınız hizmetlerle mutlu kılmanızı temenni ederim'' dedi.

  Vali Soytürk’ün ve Karasulu muhtarların buluşmasında sohbet konuları, fındık sektörü, turizm sezonu, Soytürk’ün görev yaptığı sınır ili Kilis’teki gelişmeler oldu.

   Vali Soytürk, ‘’Bölgemizin çoğunluğu fındık üreticisi. Bu yönüyle adından söz ettirmekte. Bölge insanının çoğunun olduğu gibi benim de fındık bahçem var. Her fındık sezonu izin günlerimde bahçemin fındığını topluyorum. Görev yaptığım ilden buraya gelerek o bir yıllık yorgunluğunu atıyorum. Siz değerli muhtar dostlarımın ziyareti de bana ayrı bir motivasyon verdi. İyi ki geldiniz, ayaklarınıza sağlık’’ diye konuştu.

  Recep Soytürk, ziyareti organize eden Yalı Mahallesi muhtarı Dursun Ali Akbaş ile Kızılcık Mahallesi muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu’na ve bütün muhtarlara teşekkür etti. Muhtarlar da 15 yıl önce ilimizde Sakarya İl Özel İdaresi eski Genel Sekreterliği yapan Kilis Valisi Recep Soytürk’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 13:07

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER