Kimine göre müzik kutusu, kimine göre haber aracı, kimine göre bir dost...

13 Şubat Dünya Radyo Günü nedeniyle bir mesaj paylaşan İmparator FM Genel Yayın Yönetmeni İlker Elik, radyonun güncelliğini koruduğunu belirterek, ‘’Kimine göre müzik kutusu, kimine göre bir haber alma aracı, kimine göre ise vazgeçilmez bir dost’’ diye konuştu.

Kimine göre müzik kutusu, kimine göre haber aracı, kimine göre bir dost...

   Dünya Radyo Günü dolayısıyla paylaştığı mesajında İmparator FM Genel Yayın Yönetmeni İlker Elik, ‘’Dünya Radyo Günü 2011 yılında uluslararası özel bir gün olarak kabul edildi. Türkiye'de ise ilk radyo yayını 6 Mayıs 1927 tarihinde gerçekleştirildi. Bugün dahi vazgeçilmez bir araç olan radyo, güncelliğini korumaya devam ediyor. Radyo, telefon ve telgrafın hemen ardından gelişti” ifadelerini kullandı.

'KARASU’NUN VE KOCAALİ'NİN ORTAK SESİ'

   Modern teknolojinin getirdiği yeni kaynaklara rağmen bugün radyonun dünyada nüfusun yüzde 95’ine ulaştığını belirten Elik, “Kimine göre müzik kutusu, kimine göre bir haber alma aracı, kimine göre ise vazgeçilmez bir dost olan radyo, İmparator FM için de özel bir öneme sahip. Radyo kanalımızla ‘Karasu’nun ve Kocaali'nin Ortak Sesi’ olmaktan onur duyuyoruz. Dünya Radyo Günü kutlu olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2022, 12:44

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER