Kır çifti evlatlarının mürüvvetini gördü

Alper ile Aleyna Kır, mutluluklarını nikâhla taçlandırdı.

Kır çifti evlatlarının mürüvvetini gördü

Küçük Karasu’nun sevilen isimlerinden Ali Kır ve eşi Cevriye Kır’ın yakışıklı oğlu Alper Kır, İhsaniye’den Emine ve Turan Alkan çiftinin güzel kızı Aleyna ile hayatını birleştirdi. 15 Kasım Pazar akşamı Özpınar Garden Düğün Salonu'nun muhteşem atmosferinde gerçekleşen törende, pandemi önlem ve tedbirlerine titizlikle uyulduğu gözlerden kaçmadı.

   Genç damat ve gelinin sevgilerini, beraberliklerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine katılan davetliler, ayrıca pandemi nedeniyle yanlarında olamayan sevdikleri de çiftin mutluluğunu paylaştı. Davetlilerle tek tek ilgilenen Cevriye ve Ali Kır çifti konuklarına gösterdikleri ev sahipliğinden tam not aldı.

   Alkışlar arasında salona giren gelin ile damadın heyecanı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Daha sonra Alper, güzel eşi Aleyna ile unutulmaz düğün dansını yaptı. Düğün pastası ile de hem ağızlar hem gönüller daha da tatlandı. Alkan ve Kır aileleri de evlatlarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadılar.

   Birbirine çok yakışan çift, törenin sonunda sevenleri tarafından mutluluk dilekleriyle yeni yuvalarına uğurlandı.

   Karasu Haber Gazetesi ailesi olarak biz de Aleyna ve Alper Kır’ı tebrik ediyor, mutluluklarının her geçen gün katlanarak artmasını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 14:26

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER