banner469

Kızılay ara tatilde Karapınar Ortaokulu’ndaydı

Türk Kızılay Karasu, öğrencilerin okula giderken motivasyonlarını arttırmak amacıyla ara tatilde Karapınar Ortaokulu’nun duvarlarını boyadı

Kızılay ara tatilde Karapınar Ortaokulu’ndaydı

Türk Kızılay Karasu Gönüllüleri, ara tatilde Karapınar Mahallesi'ndeki Karapınar Ortaokulu’nun duvarlarını boyadı. Daha önce dört okulun duvarlarını süsleyen Kızılay gönüllüleri, ara tatilde Karapınar Ortaokulu'na giderek, okul duvarlarını hem boyadı hem de süsledi.

Okulda sınıfların iç cephe boyaları, Atatürk köşesinin boyaması ve figür çalışması yapıldı. Koridor, bazı girişler ve duvarlar öğrencilerin hoşuna gidecek figür çalışmaları yapılarak renklendirildi.

Öğrencilere daha güzel eğitim ortamı sunmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyleyen Gönüllüler, ‘’Küçük dokunuşlar ile ara tatil sonrası öğrencilerimiz için okulumuzu renklendirdik. Umarız öğrencilerimizin yüzünden gülücükler hiç eksik olmaz’’ diye konuştular.

Kızılay Karasu Koordinatörü Adem Ekşi, ilçenin tüm okullarına destek vereceklerini belirterek, Türk Kızılay Karasu Gönüllüleri'ne teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 11:46

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER