Kızılay'dan soğukta görev yapan emniyet güçlerine sıcak ikramlar

Kızılay Karasu Şubesi gönüllüleri, sokağa çıkma kısıtlamalarında soğuk havada görev yapan polis ve bekçilere sıcak çorba, çay ve simit ikramı yapıldı.

Kızılay'dan soğukta görev yapan emniyet güçlerine sıcak ikramlar

Hava sıcaklığının eksi 6 dereceye kadar düştüğü Karasu’da sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla vatandaşlar evlerinin yolunu tutuyor. Başta güvenlik güçleri olmak üzere bazı iş grupları ise görevlerine devam ediyor. Geceleri sokak sokak gezerek asayişi sağlayan bekçiler, görevlerini aralıksız sürdürüyor. Kızılay ekibi, özveriyle çalışan güvenlik güçlerini bu zor kış şartlarında unutmadı. Ekipler, sıcak çorbaları kaselere doldurup, görev yapan güvenlik güçlerine ikram etti.

‘’YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEDİK’’

Türk Kızılayı Karasu Şube Başkanı Adem Ekşi, "Pandemi nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu bu soğuk günlerde, gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden polisimizin, bekçimizin bir nebzede olsa içlerini ısıtabilmek için çorba, çay ve simit ikramında bulunduk. Türk Kızılay Karasu gönüllüleri olarak güvenlik güçlerimizi yalnız bırakmak istemedik. İnşallah bütün gönüllülerimiz bizlere katılarak faaliyetlere destek verebilirler" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 15:30

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER