Komisyon inceledi: 'Barınak iyi durumda'

Barınakların hayvan haklarına uygunluğunu inceleyen Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyonu, Karasu Belediyesi Geçici Hayvan Barınağını inceledi.

Komisyon inceledi: 'Barınak iyi durumda'

   Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyon Başkanı Zekiye Güneş Kılcı ve Komisyon Üyeleri, Karasu Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti. Barınakların hayvan haklarına uygunluğunu inceleyen Komisyon üyeleri, barınak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YENİ BARINAĞI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ

   Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Zekiye Güneş Kılcı; “Ziyaretimizde sokak hayvanlarının barınaktaki sağlıklı yaşam koşullarını inceledik. Bu anlamda ziyaret ettiğimiz Karasu Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı, koşulları, temizlik ve personelin ilgisi bakımından iyi durumda. Bu sebeple öncelikle yetkililere teşekkür ediyoruz. Bizleri sevindiren en büyük konu ise yeni bir barınağın projelendirilmiş olması. Bizler de Sakarya Barosu Hayvan Hakları Komisyonu olarak bu yeni barınağı dört gözle bekliyoruz. Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya ve tüm Karasu Belediyesi personeline teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2022, 13:54

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER