Konacık’ta çalışmalar tamamlandı

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yol düzenleme, sıcak asfalt ve bakım-onarım çalışmaları kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Konacık’ta çalışmalar tamamlandı

   Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Konacık Mahalle Muhtarı Mustafa Arslan, belediye meclis üyeleri Murat Kaçar ve Abdülkadir Şamlıoğlu ile birlikte Konacık Mahallesi’nde yaklaşık 2000 metre uzunluğunda ve 2400 ton sıcak asfalt kullanılarak tamamlanan yol çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

‘KONFORLU VE MODERN YOLLAR İNŞA EDİYORUZ’

   “Konforlu ve modern yollar inşa ediyoruz” diyen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Hafta içi ve hafta sonu yoğun mesai harcayarak tüm ekiplerimizle sahadayız. Altyapısından üstyapısına, çevre düzenlemesinden peyzajına kadar birçok hizmeti hayata geçiriyoruz. Bugün de Konacık Mahallemizde yaklaşık 2000 m uzunluğunda ve 2400 ton sıcak asfalt kullanılarak tamamladığımız yol çalışmalarımızı inceledik. İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bir yandan mevcut yollarımıza yenileme ve düzenleme çalışmalarıyla konfor kazandırırken, bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tamamladığımız sıcak asfalt çalışmaları ilçemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 16:20

Karasu Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER